For Growth on the Earth

Liellopu izsole Neretā

Latvijas Gaļas liellopu audzētāju asociācija sadarbībā ar Liellopu izsoļu namu un Gaļas liellopu audzētāju biedrību 2019. gada 17. maijā Liellopu izsoļu namā Neretas novada Mazzalves pagastā organizē pasākumu gaļas liellopu audzētājiem!

Demonstrējumos piedalīsies deviņi Limuzīnas šķirnes vaislas jaunbuļļi vecumā no 1 līdz 2 gadiem, kā arī deviņi Šarolē šķirnes jaunbuļļi vecumā no 1 līdz 2 gadiem. Demonstrējumos piedalās gaļas liellopu audzēšanas saimniecības no Vidzemes, Latgales, Sēlijas un Kurzemes. Demonstrējamo buļļu katalogs drīzumā būs pieejams pasākuma organizatoru interneta vietnēs.

Dienas noslēgumā Gaļas liellopu audzētāju biedrība sadarbībā ar Liellopu izsoļu namu demonstrētos vaislas jaunbuļļus piedāvās iegādāties izsolē.

Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar Latvijas aktīvāko un veiksmīgāko tīršķirnes ciltsdarba saimniecību sasniegumiem, gūt jaunas zināšanas, praksi un pieredzi, satikt savas nozares kolēģus, mazliet izrauties no saimniecības darbiem, kā arī iegādāties darbam gatavu, ekspertu vadībā atlasītu un novērtētu vaislinieku ar sertifikātu darbam savā ganāmpulkā.

Pieredzē par vaislinieku atlasi, izaudzēšanu un sagatavošanu tirgošanai un čempiona titulam dalīsies Vācijas vienas no top tīršķirnes Šarolē audzētājsaimniecībām īpašniece – Regina Müller.

Par darbu ar dzīvniekiem, to pieradināšanu stāstīs speciālists no Igaunijas Targo Pikkmets.

Pārraugiem tiks izsniegts apliecinājums par 6 kvalifikācijas celšanas stundām.

Pasākuma norises vieta: Liellopu izsoļu nams – Krasti, Mazzalves pag., Neretas novads

Laiks: No plkst 10:00 līdz 18:00

Vairāk informācijas: 26487982 – Ieva Freidenfelde.

Laipni aicināti visi interesenti!

Informācijas avots: lgla.lv