For Growth on the Earth

Investīcijas & Attīstība

Mēs esam lauksaimniecības ieguldījumu konsultāciju uzņēmums un lauksaimniecības zemes aktīvu pārvaldnieks ar starptautisku kontaktu tīklu un pierādītu pieredzi. Mēs sniedzam speciālistu konsultācijas un piedāvājam investīciju iespējas Latvijā un Baltijā. Mūsu klientu vidū ir lauksaimnieku ģimenes, ģimenes biroji, profesionāli aktīvu pārvaldnieki, institucionālie investori un starptautiskas organizācijas.

Mūsu komandai ir gadu desmitu ilga pieredze ieguldījumu attīstībā lauksaimniecībā, uzņēmējdarbības domāšana un aizraušanās ar nozari. Pēdējo divu desmitgažu laikā ActusQ ir veiksmīgi virzījis lauksaimnieku ģimenes, aktīvu pārvaldniekus un institucionālos investorus, veidojot, pārvaldot un palielinot ieguldījumus lauksaimniecībā.

ActusQ pieredze nodrošina stratēģisku un praktisku atbalstu lauksaimniecības investīciju iniciatīvu attīstīšanā Latvijā, piedāvājot:

  • visaptverošu stratēģisko projektu plānošanu un ieviešanu; 
  • konsultācijas; 
  • dažādu praktisku procesu pārraudzību.  

Mūsu speciālistiem ir padziļinātas zināšanas par tirgus apstākļiem un noteikumiem. Esam izveidojuši efektīvu sadarbību gan ar valsts un pašvaldības iestādēm, gan uzņēmējiem. ActusQ speciālisti palīdzēs piesaistīt Eiropas Savienības un valsts finansējumu, kā arī projektu sekmīgai realizācijai sniegs atbalstu vides, celtniecības u.c. veida atļauju saņemšanā. 

ActusQ mērķis ir apvienot pasaules labākās zināšanas par lauksaimniecības biznesu, integrējot vietējos risinājumus un resursus, lai palielinātu investoru un valsts ilgtermiņa uzņēmējdarbības sniegumu un efektivitāti lauksaimniecībā.